شرکت رسام صنعت خاورمیانه

شرکت رسام صنعت خاورمیانه با شماره ثبت 45040

شرکت ما، با بیش از 8 سال تجربه در حوزه فرنچایز، یکی از پیشگامان در ارائه خدمات فرنچایز در صنایع مختلف است. ما به عنوان یک تیم متخصص و متعهد، با ارائه راهکارهایی منحصر به فرد و سفارشی برای هر مشتری، در توسعه و گسترش شبکه فرنچایز موفقیت‌آمیز بوده‌ایم.

ما از توانایی‌های ما در زمینه‌های مختلف از جمله برندینگ، طراحی فروشگاه، آموزش و پشتیبانی فرانچایزی و همچنین بازاریابی و فروش برای کمک به شرکت‌ها در توسعه کسب و کارشان استفاده می‌کنیم. ما به دنبال ارتقاء و توسعه شبکه فرنچایز شرکت‌ها و برندها در سراسر جهان هستیم و از این رو به دنبال برقراری همکاری با شرکت‌های متخصص و مشتاق در این زمینه هستیم.

اگر شما هم به دنبال گسترش شبکه فرنچایز خود و یا برقراری همکاری در این زمینه هستید، ما آماده همکاری و ارائه خدمات ما با تمرکز بر بهبود و گسترش کسب و کار شما هستیم.

مزایای اخذ نمایندگی

راه اندازی کسب و کار با ریسک کمتر و درآمد مناسب، یکی از موارد مهم در ایجاد شغل است. چرا که برای راه اندازی هر کسب و کار پر سودی، طبیعتاً باید سرمایه گذاری کرد و دوران به اصطلاح خاک خوری آن را گذراند و البته هزینه های گزاف تبلیغات را هم در نظر بگیرید و در نهایت ریسک آن را هم باید در نظر گرفت.

با اخذ نمایندگی از رسام صنعت، از تسهیلات زیر برخوردار خواهید شد.

  1. سرمایه گذاری مناسب و منطقی
  2. دوران خاک خوری به مراتب کمتر
  3. سود دهی سریعتر از زمان مورد نظر
  4. جذب مشتری از طریق تبلیغات گسترده شرکت
    عدم نیاز به هزینه تبلیغات در فضای مجازی
  5. تیم پشتیبانی یکپارچه و حرفه ای
  6. طراحی و اجرای صفر تا 100 شعبه
  7. مشاوره و آموزش پرسنل ابتدا و حین کار